Creative Craft Group

Creative Craft Group-utvalget hos norske nettbutikker er først og fremst rettet mot hobby og kreative aktiviteter. Her finner du skisseblokker, mixed media-blokker, maling, fargeleggingsbøker, klistremerker, diamond painting og heklepakker, i tillegg til Mikado, treleker, puslespill og brettspill. Sortimentet omfatter også lisensierte motiver som Disney, Frozen og Stitch, mens skissepapir og mixed media-papir er ulike underlag til forskjellige teknikker. Sammenlign produkter hos norske nettbutikker, og bruk prishistorikken til å se om dagens pris faktisk er et godt kjøp.

398 produkter

Creative Craft Group Wooden Puzzle Koala - Unique Shapes - 130 pcs. Tre
Brettspill, kortspill & puslespill

Creative Craft Group Wooden Puzzle Koala - Unique Shapes - 130 pcs. Tre

135 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group Wooden Puzzle Cat - Unique Shapes - 130 pcs. Tre
Brettspill, kortspill & puslespill

Creative Craft Group Wooden Puzzle Cat - Unique Shapes - 130 pcs. Tre

135 kr
storefront Proshop
image
Brettspill, kortspill & puslespill

Creative Craft Group Wooden Puzzle Bird - Unique Shapes - 130 pcs. Tre

135 kr
storefront Proshop
image
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Coloring and Activity Set Pink with 5 Colored Pencils

68 kr
storefront Proshop
image
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Xmas Holographic Dots Sticker Set

68 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group Scratch art - animals
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Scratch art - animals

68 kr
storefront Proshop
image
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Color by Number with 5 colored pencils

68 kr
storefront Proshop
image
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Diamond Painting Animals Design

68 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group DISNEY FROZEN Sticker by Number Pad
Leker

Creative Craft Group DISNEY FROZEN Sticker by Number Pad

137 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group DISNEY FROZEN Designer Activity Pad
Leker

Creative Craft Group DISNEY FROZEN Designer Activity Pad

137 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group Watercolor Paint Box 13 pieces
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Watercolor Paint Box 13 pieces

103 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group Diamond Painting Easter A5
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Diamond Painting Easter A5

69 kr
storefront Proshop
image
Leker

Creative Craft Group Diamond Painting Keychain Christmas

69 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group Craft paper set 16 pcs.
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Craft paper set 16 pcs.

70 kr
storefront Proshop
image
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Xmas 4 Scratch Cards

70 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group - Saint Window Decoration Houses
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group - Saint Window Decoration Houses

70 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group GURLI GRIS Spatter Art
Dukker, bamser & figurer

Creative Craft Group GURLI GRIS Spatter Art

106 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group Pastel-colored Beaded Unicorn in Pot
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group Pastel-colored Beaded Unicorn in Pot

106 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group - Paint by Number Black Canvas Cat 30x30cm
Hobby & kreative aktiviteter

Creative Craft Group - Paint by Number Black Canvas Cat 30x30cm

106 kr
storefront Proshop
Creative Craft Group Puzzle 1.000 pieces. Round. LION
Leker

Creative Craft Group Puzzle 1.000 pieces. Round. LION

107 kr
storefront Proshop

Creative Craft Group-utvalget per kategori

KategoriProdukterFra
Hobby & kreative aktiviteter 295 33 kr
Leker 58 47 kr
Brettspill, kortspill & puslespill 14 75 kr
Utelek & hagespill 10 46 kr
Dukker, bamser & figurer 9 59 kr
Skrivere & rekvisita 7 33 kr
Byggesett & LEGO 3 59 kr
Babyutstyr & spedbarnpleie 2 61 kr

Slik er Creative Craft Group-utvalget hos norske nettbutikker

Tyngdepunktet ligger i hobby og kreative aktiviteter, med skisseblokker, mixed media-blokker, maling, fargelegging, klistremerker, diamond painting og heklepakker som elefant og rev. Rundt dette ligger et mindre, men variert utvalg i leker, blant annet Mikado, treleker og aktiviteter med Disney, Frozen, Stitch og andre kjente figurer. Det finnes også produkter i brettspill, kortspill og puslespill, mens dukker, bamser og figurer og utelek og hagespill utgjør mindre sidegrener. Sortimentet er dermed først og fremst for skapende aktiviteter, med barneprodukter, gaveartikler og enkelt hobbyverktøy som tilbehør rundt dette sentrum.

Verdt å vite før du velger Creative Craft Group-produkt

  • Kit betyr ikke alltid komplett prosjekt: Se etter hva hekle-, male- eller diamond painting-settet faktisk inneholder. Garn, ramme, lim, pensel eller annet nødvendig utstyr kan være utelatt.
  • Materialet avgjør resultatet: Skissepapir, mixed media-papir og lerret tåler ulike mengder fukt og maling. Velg underlag etter teknikken, ikke bare etter arkformat eller motiv.
  • Variantene kan ligne: Fargebøker, aktivitetsbøker og klistremerkebøker finnes med ulike temaer, sidetall og innhold. Kontroller motiv, format og hva som følger med før du sammenligner priser.
  • Verktøy krever riktige forbruksdeler: Hobbykniver og annet skjæreutstyr kan ha utskiftbare blader eller andre begrensninger. Sjekk bladtype, sikker oppbevaring og om ekstra deler er tilgjengelige.
  • Lisensiert motiv er ikke samme produkt: Disney, Frozen, Stitch og andre figurtemaer sier først og fremst noe om designet. Sammenlign fortsatt størrelse, materiale og aktivitetens innhold.

Når er Creative Craft Group-produkter billigst?

Kreativmateriell og aktivitetsprodukter kan følge sesonger, med mer oppmerksomhet rundt skolestart, høytider og gaveperioder. Det er likevel ingen fast rytme som gjør at alle produktlinjer blir billigere samtidig. Listen «Gode kjøp akkurat nå» øverst på siden samler produkter som ligger gunstig an mot sin egen prisutvikling, og sorterer du på «Beste tilbud», får du de største registrerte prisfallene først. Prishistorikken på hver produktside viser om dagens pris faktisk er lav, også når du vurderer et enkelt hobbysett, en aktivitetsbok eller en blokk uten å vente på en bestemt sesong.

Ofte stilte spørsmål

Hvilken Creative Craft Group-blokk passer til teknikken jeg vil bruke?

Skisseblokker passer best til blyant, kull og tørre farger, mens mixed media-blokker er laget for å tåle mer fukt fra maling og andre våte teknikker. Sjekk papirvekten og anbefalt bruk, fordi et stort format ikke nødvendigvis betyr at papiret tåler mye vann.

Er Creative Craft Group-produkter trygge for barn?

Det varierer mellom produktene: maling, klistremerker og enkle aktivitetsbøker kan passe yngre barn, mens hobbykniver, små deler og enkelte sett krever mer tilsyn. Følg alltid anbefalt alder og sikkerhetsinformasjon på emballasjen, særlig når produktet inneholder spisse deler eller små komponenter.

Hvorfor kan to Creative Craft Group-produkter med nesten samme motiv koste forskjellig?

Prisforskjellen skyldes ofte format, antall ark, papirtype, mengde maling eller hvor mye utstyr som følger med. Det samme gjelder lisensierte temaer, der motivet kan være likt, men selve aktiviteten og innholdet i pakken er forskjellig, så sammenlign spesifikasjonene før du vurderer tilbudet.

Hvilken garanti og reklamasjonsrett har jeg på Creative Craft Group-produkter i Norge?

Etter forbrukerkjøpsloven har du normalt to års reklamasjonsrett, og fem år for produkter som er ment å vare vesentlig lengre. Garanti er en egen ordning med egne vilkår, og du bør ta vare på kvitteringen eller annen kjøpsdokumentasjon.