Dux Ducis

Dux Ducis-utvalget består først og fremst av mobildeksler, skjermbeskyttere og tilbehør til nettbrett, smartklokker og ørepropper. Her finner du blant annet flip-, Skin Pro-, Hivo-, Aimo Mag- og Domo-produkter, samt lommebøker, holstere, stativdeksler, herdet glass og tastaturetuier. Kompatibiliteten er modellbundet, og MagSafe-merking eller tastaturtilkobling alene garanterer ikke at alle funksjoner fungerer med enheten din. Sammenlign Dux Ducis hos norske nettbutikker, og bruk prishistorikken til å se om dagens pris faktisk er et godt kjøp.

162 produkter

image
Mobildeksler

Dux Ducis Aimo Mag Magnetic Ring Magnetic Ring and Stand Case for iPhone 17 Air - Black

115 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis 10D Tempered Glass Tempered Glass Nokia G11 Plus 9H With Black Frame
Skjermbeskyttere

Dux Ducis 10D Tempered Glass Tempered Glass Nokia G11 Plus 9H With Black Frame

87 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis  Strap BL Magnetic Strap for Apple Watch 38 / 40 / 41 mm - Blue
Klokkereimer & smartklokketilbehør

Dux Ducis Strap BL Magnetic Strap for Apple Watch 38 / 40 / 41 mm - Blue

88 kr trending_down 3%
storefront Proshop
image
Mobildeksler

Dux Ducis Aimo Mag Case with MagSafe for iPhone 16 Pro Max - Black

88 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis  Aimo Case for Samsung Galaxy S25 Edge - Black
Mobildeksler

Dux Ducis Aimo Case for Samsung Galaxy S25 Edge - Black

89 kr trending_down 3%
storefront Proshop
image
Mobildeksler

Dux Ducis Clin Case for iPhone 17 Air - Transparent

89 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis Aimo iPhone 17 Air Case - Black
Mobildeksler

Dux Ducis Aimo iPhone 17 Air Case - Black

89 kr trending_down 3%
storefront Proshop
image
Mobildeksler

Dux Ducis Aimo iPhone 17 Pro Case - Black

89 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis  Aimo iPhone 17 Case - Black
Mobildeksler

Dux Ducis Aimo iPhone 17 Case - Black

89 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis Strap (Armor Version) Apple Watch Ultra Strap SE 9 8 7 6 5 4 3 2 1 (49 45 44 42 mm) Silicone Magnetic Band Bracelet Green
Klokkereimer & smartklokketilbehør

Dux Ducis Strap (Armor Version) Apple Watch Ultra Strap SE 9 8 7 6 5 4 3 2 1 (49 45 44 42 mm) Silicone Magnetic Band Bracelet Green

90 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis 9D Tempered Glass Oppo A17 9H Tempered Glass With Black Frame
Skjermbeskyttere

Dux Ducis 9D Tempered Glass Oppo A17 9H Tempered Glass With Black Frame

90 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis Skin X Pro Case for iPhone 17 Pro with Wallet MagSafe Compatible - Black
Mobildeksler

Dux Ducis Skin X Pro Case for iPhone 17 Pro with Wallet MagSafe Compatible - Black

120 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis 9D Tempered Glass Tempered Glass Vivo Y35 / Vivo Y22 / Vivo Y22s 9H With Black Frame
Skjermbeskyttere

Dux Ducis 9D Tempered Glass Tempered Glass Vivo Y35 / Vivo Y22 / Vivo Y22s 9H With Black Frame

91 kr trending_down 3%
storefront Proshop
image
Mobildeksler

Dux Ducis Skin Pro Case for iPhone 16 Pro Max with Flip and Card Slot - Blue

91 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis Skin X Pro Case with MagSafe for Samsung Galaxy S25 Edge - Black
Mobildeksler

Dux Ducis Skin X Pro Case with MagSafe for Samsung Galaxy S25 Edge - Black

123 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis Skin Pro Case for Samsung A35 5G Flip - Blue
Mobildeksler

Dux Ducis Skin Pro Case for Samsung A35 5G Flip - Blue

95 kr trending_down 3%
storefront Proshop
Dux Ducis Rafi II Mag Mag Case with MagSafe for iPhone 16 - Black
Mobildeksler

Dux Ducis Rafi II Mag Mag Case with MagSafe for iPhone 16 - Black

130 kr
storefront Proshop
image
Mobildeksler

Dux Ducis Lava Case with MagSafe for Samsung Galaxy S25 Edge - Black

130 kr
storefront Proshop
Dux Ducis Yind MagSafe Compatible iPhone 17 Air Case - Black
Mobildeksler

Dux Ducis Yind MagSafe Compatible iPhone 17 Air Case - Black

98 kr
storefront Proshop
Dux Ducis Skin X Pro Case for iPhone 17 Air with MagSafe and Wallet - Blue
Mobildeksler

Dux Ducis Skin X Pro Case for iPhone 17 Air with MagSafe and Wallet - Blue

132 kr
storefront Proshop

Dux Ducis-utvalget per kategori

KategoriProdukterFra
Mobildeksler 120 64 kr
Nettbrettilbehør 11 41 kr
Skjermbeskyttere 11 83 kr
Klokkereimer & smartklokketilbehør 10 67 kr
Hodetelefoner & ørepropper 6 159 kr
Mobiltilbehør 1 95 kr
Tastatur & mus 1 276 kr
PC-tilbehør 1 299 kr

Slik er Dux Ducis-utvalget hos norske nettbutikker

Dux Ducis har tyngdepunktet sitt i mobildeksler, særlig flip-, Skin Pro-, Hivo- og Aimo Mag-deksler til iPhone og Samsung Galaxy. Utvalget spenner fra enkle deksler til modeller med kortlomme, magnetring, stativ eller holster, og materialene omfatter blant annet skinnpregede overflater, nylon og kombinasjoner av PC og TPU. Rundt mobildekslene ligger skjermbeskyttere i herdet glass, mens nettbrettdelen består av folio- og tastaturetuier med stativfunksjon under nettbrettilbehør. Det finnes også Domo-deksler til iPad og Galaxy Tab, samt klokkereimer og smartklokketilbehør. Mindre sidekategorier er deksler til AirPods og Galaxy Buds under hodetelefoner og ørepropper. Tastaturetuiet til Galaxy Tab gjør at sortimentet også berører tastatur og mus, men dette er først og fremst et mobil- og nettbrettilbehørsmerke.

Verdt å vite før du velger Dux Ducis-produkt

  • Sjekk nøyaktig modell: Et deksel til iPhone, Galaxy eller iPad passer ikke nødvendigvis andre modeller i samme produktfamilie. Kontroller modellnavn, skjermstørrelse og kamerautforming før du sammenligner pris.
  • Funksjoner gir variantforvirring: Aimo Mag, flip- og wallet-varianter kan se like ut, men magnetring, kortlommer, stativ og lokk er ikke standard på alle deksler. Les hele produktnavnet og spesifikasjonene.
  • Magnetisk betyr ikke alltid full kompatibilitet: Et deksel som er merket MagSafe-kompatibelt kan fungere med magnetisk tilbehør, men styrke, justering og trådløs lading avhenger også av telefonen og laderen.
  • Tastaturetuier er plattformbundne: Dux Ducis-tastaturetuier til Galaxy Tab bruker bestemte nettbrettmodeller og tastaturoppsett. Sjekk både tilkobling, språk eller regional layout og plass til nettbrettet.
  • Beskyttelse og størrelse er et kompromiss: Flipdeksler og modeller med kortlomme eller stativ beskytter mer av enheten, men bygger også mer. Se etter utsparinger, hengsler og støttefunksjon hvis mobilen skal brukes med kabel eller i bilholder.

Når er Dux Ducis-produkter billigst?

Dux Ducis består hovedsakelig av tilbehør som følger modellskifter i mobil- og nettbrettserier, heller enn en fast årlig lanseringskalender. Prisene kan derfor endre seg når en bestemt enhet blir eldre eller når et nytt deksel erstatter en tidligere variant. Listen «Gode kjøp akkurat nå» øverst på siden samler produkter som ligger lavt mot sin typiske pris. Sorterer du på «Beste tilbud», vises de største registrerte prisfallene først. På hver produktside viser prishistorikken om dagens pris faktisk er lav, også når du vurderer et spesifikt deksel eller tastaturetui.

Ofte stilte spørsmål

Fungerer Dux Ducis-deksler med både iPhone og Samsung Galaxy?

Dux Ducis lager separate deksler for iPhone og Samsung Galaxy, og et deksel passer normalt bare den modellserien og skjermstørrelsen det er laget for. Sjekk også kamerautforming, knapper og eventuell støtte for magnetisk tilbehør før kjøp, siden selv telefoner med lik størrelse kan ha ulike utsparinger.

Hva er forskjellen på Dux Ducis Skin Pro, Hivo, Aimo Mag og Domo?

Skin Pro og Hivo er hovedsakelig flip- og lommeetuier, mens Aimo Mag forbindes med magnetisk tilbehør og stativ på utvalgte varianter. Domo brukes primært til nettbrett, ofte med folio- eller stativfunksjon. Funksjonene varierer mellom modellene, så les spesifikasjonene for den konkrete varianten.

Er Dux Ducis-deksler med MagSafe kompatible med Android?

Et Dux Ducis-deksel merket MagSafe-kompatibelt kan vanligvis brukes med magnetisk tilbehør, også på enkelte Android-telefoner, men kompatibiliteten avhenger av dekselets magnetring og telefonens utforming. Magnetisk feste, riktig justering og trådløs lading er ikke nødvendigvis like godt støttet på alle telefoner og ladere.

Hvilken garanti og reklamasjonsrett har jeg på Dux Ducis-produkter i Norge?

Etter forbrukerkjøpsloven har du normalt to års reklamasjonsrett på Dux Ducis-produkter, og fem år når produktet er ment å vare vesentlig lengre. Garanti er en separat ordning med egne vilkår. Ved feil bør du kontakte selgeren og ta vare på kvitteringen som dokumentasjon.