Home>it

Home>it samler praktiske produkter for hjem, verksted og uteområder, uten å være begrenset til én type vare. Utvalget omfatter blant annet dørhåndtak, knaggrekker, knagger, hylleknekter, hageredskaper, hagevanning, håndverktøy, verkstedutstyr, sprutplater og trådløse dørklokker. Noen oppheng er selvklebende, mens andre krever skruer og tilpasning til underlaget, så monteringsmåten er viktig når du sammenligner alternativer. Her kan du sammenligne Home>it hos norske nettbutikker, mens prishistorikken viser om dagens pris faktisk er et godt kjøp.

472 produkter

Home>it eagle beak with curved side cut and telescoping shaft
Hageredskaper

Home>it eagle beak with curved side cut and telescoping shaft

519 kr trending_up 5%
storefront Proshop
Home>it Flex Work Glove w/touch Screen Function
Hjemmesikkerhet & smarthus

Home>it Flex Work Glove w/touch Screen Function

42 kr trending_down 7%
storefront Proshop
Home>it Hylleknekt Almue 200x200 mm - antrasitt
Festemidler & beslag

Home>it Hylleknekt Almue 200x200 mm - antrasitt

81 kr
storefront Proshop
Home>it Hylleknekt Circle 125x125 mm - antrasitt
Festemidler & beslag

Home>it Hylleknekt Circle 125x125 mm - antrasitt

65 kr
storefront Proshop
Home>it Frakkekrok dobbel A3 - svart
Festemidler & beslag

Home>it Frakkekrok dobbel A3 - svart

91 kr
storefront Proshop
Home>it Finérknekt 20 mm 200x225 mm - natur
Festemidler & beslag

Home>it Finérknekt 20 mm 200x225 mm - natur

55 kr
storefront Proshop
Home>it Bildeopphengssett - 44 deler
Festemidler & beslag

Home>it Bildeopphengssett - 44 deler

51 kr trending_down 6%
storefront Proshop
Home>it Knaggrekke i eik - 5 knagger
Festemidler & beslag

Home>it Knaggrekke i eik - 5 knagger

187 kr trending_up 6%
storefront Proshop
Home>it Frakkekrok dobbel A3 - hvit
Festemidler & beslag

Home>it Frakkekrok dobbel A3 - hvit

51 kr
storefront Globaltools
Home>it Work it by Millarco® bitssæt m/skraldehåndtag
Håndverktøy

Home>it Work it by Millarco® bitssæt m/skraldehåndtag

143 kr
storefront Proshop
Home>it Home it® builder's wheelbarrow with pneumatic rubber wheel and hammered finish 110 litres
Verktøyoppbevaring

Home>it Home it® builder's wheelbarrow with pneumatic rubber wheel and hammered finish 110 litres

777 kr
storefront Proshop
Home>it Hengelås messing - 60 mm
Hjemmesikkerhet & smarthus

Home>it Hengelås messing - 60 mm

152 kr trending_down 4%
storefront Proshop
Home>it Kleshenger - eik
Vaskemaskin & tørketrommel

Home>it Kleshenger - eik

307 kr
storefront Proshop
Home>it Smart knaggrekke i eik - 5 knagger
Festemidler & beslag

Home>it Smart knaggrekke i eik - 5 knagger

336 kr trending_up 5%
storefront Proshop
Home>it Dørhåndtak i messing - hvitt håndtak
Festemidler & beslag

Home>it Dørhåndtak i messing - hvitt håndtak

177 kr
storefront Proshop
Home>it Frakkekrok dobbel A3 - satin
Festemidler & beslag

Home>it Frakkekrok dobbel A3 - satin

119 kr
storefront Globaltools
Home>it Garden steel rake.160 cm
Hageredskaper

Home>it Garden steel rake.160 cm

232 kr
storefront Proshop
Home>it Universal stainless steel screw - Ø4.8×75 mm 110 pcs
Festemidler & beslag

Home>it Universal stainless steel screw - Ø4.8×75 mm 110 pcs

176 kr
storefront Proshop
Home>it Garden wheelbarrow with plastic tub
Hageredskaper

Home>it Garden wheelbarrow with plastic tub

1 066 kr
storefront Proshop
Home>it Garden foldbar grensav
Hageredskaper

Home>it Garden foldbar grensav

117 kr
storefront Proshop

Home>it-utvalget per kategori

KategoriProdukterFra
Festemidler & beslag 158 6 kr
Hageredskaper 112 10 kr
Verksted & maskiner 45 16 kr
Håndverktøy 35 15 kr
Hjemmesikkerhet & smarthus 23 35 kr
Hagevanning 17 37 kr
Bad & baderomstilbehør 14 46 kr
Utelek & hagespill 10 139 kr

Slik er Home>it-utvalget hos norske nettbutikker

Tyngdepunktet ligger i praktiske produkter til oppussing, verksted og uteområder. Festemidler og beslag utgjør grunnmuren, med blant annet dørhåndtak, hylleknekter, knagger, kroker og beslag i stål og rustfritt stål. Dette suppleres av håndverktøy og verksted og maskiner, der utvalget er rettet mot montering, reparasjon og arbeid rundt huset. På hagesiden finner du hageredskaper som kroker, espaliertråd og annet utstyr med tydelig nyttefunksjon, sammen med hagevanning. Rundt disse hovedområdene ligger mindre produktlinjer innen hjemmesikkerhet og smarthus, som trådløse dørklokker, samt bad og baderomstilbehør med sprutplater og monteringsbeslag. Sortimentet er dermed mer verktøy, festemateriell og utebruk enn klassisk interiør, mens knaggrekker, kleshengere og små oppbevaringsprodukter binder kategoriene sammen.

Verdt å vite før du velger Home>it-produkt

  • Mål før montering: Beslag, sprutplater, hyller, kroker og oppheng må passe både målene på underlaget og plasseringen av eksisterende hull eller rør. Produktnavnet alene er ikke nok.
  • Belastning og feste: Sjekk oppgitt bæreevne, festetype og hvilket underlag produktet er beregnet for. En kraftig krok eller hylleknekt krever ikke bare riktig størrelse, men også skruer og plugger som passer veggen.
  • Materialet har en funksjon: Rustfritt stål egner seg bedre der produktet møter fukt, men overflate, matt eller blank finish, og rengjøringsbehov kan fortsatt variere. Se etter material- og overflateopplysninger før pris blir avgjørende.
  • Tilbehør må passe sammen: Dørhåndtak, beslag, oppheng og vanningsdeler er ikke nødvendigvis universelle. Kontroller mål, gjenger, koblingstype og monteringsmåte mot delene du allerede har.
  • Bruksområdet styrer valget: Hageredskaper og produkter for utebruk må tåle vær og lagring på riktig måte, mens verkstedutstyr kan kreve bestemt strømtilførsel eller plass rundt maskinen. Les spesifikasjonene før du sammenligner pris.

Når er Home>it-produkter billigst?

Det finnes ikke én tydelig lanseringskalender for Home>it-produktene. Hageredskaper og hagevanning kan få mer oppmerksomhet i forkant av og gjennom hagesesongen, mens festemidler, beslag og håndverktøy oftere kjøpes når et konkret prosjekt oppstår. For de små delene kan derfor forskjellen mellom en vanlig pris og et reelt prisfall være vanskelig å se uten historikk. Listen «Gode kjøp akkurat nå» øverst på siden samler produkter som ligger gunstig an mot sin egen prisutvikling. Du kan også sortere på «Beste tilbud» for å se de største registrerte prisfallene først. På hver produktside viser prishistorikken om dagens pris faktisk er lav, også når kjøpet gjelder en enkelt krok, et beslag eller et større verktøy.

Ofte stilte spørsmål

Er Home>it-beslag og tilbehør universelle?

Nei, Home>it-beslag, dørhåndtak, oppheng og vanningsdeler kan ha ulike mål, gjenger, hullbilder og koblingstyper. Sammenlign derfor produktets spesifikasjoner med delene du allerede har, og kontroller også underlag, festemateriell og eventuell oppgitt bæreevne før kjøp.

Tåler Home>it-produkter til hage og utebruk vær og fukt?

Det varierer mellom produktene og materialene. Rustfritt stål er normalt et bedre valg i fuktige miljøer enn vanlig stål, men også overflate, montering, rengjøring og vinterlagring påvirker levetiden. Sjekk alltid om produktet er beregnet for permanent utebruk eller bør beskyttes.

Hvorfor koster nesten like Home>it-produkter forskjellig?

Små forskjeller i størrelse, materiale, overflate, bæreevne og antall i pakken kan gi store utslag på prisen. For verkstedutstyr og maskiner kommer også strømtilførsel, effekt og funksjoner inn. Sammenlign den komplette spesifikasjonen, ikke bare produktbildet eller navnet, og bruk prishistorikken for å se om prisnivået er gunstig.

Hvilken garanti og reklamasjonsrett har jeg på Home>it-produkter i Norge?

Etter forbrukerkjøpsloven har du normalt to års reklamasjonsrett, og fem år for produkter som er ment å vare vesentlig lengre. Garanti er en separat ordning med egne vilkår, mens reklamasjonsretten følger loven. Ta vare på kvitteringen og kontakt selgeren dersom produktet har en mangel.