Paw Patrol

Paw Patrol er en kanadisk animasjonsserie utviklet av leketøys- og underholdningsselskapet Spin Master, med redningshunder som løser oppdrag sammen. Her finner du figurer, bamser og kjøretøy fra serier som Basic, Rescue, Fire Rescue og Dino, i tillegg til klær, ryggsekker, sengetøy, hodetelefoner og uteleketøy. Kjøretøyseriene kan ha ulik størrelse og funksjon, så sjekk hvilke figurer og deler som faktisk følger med før du sammenligner. Hos norske nettbutikker kan prishistorikken vise om dagens pris på et Paw Patrol-produkt faktisk er et godt kjøp.

228 produkter

Paw Patrol Barnestrømper / Strømper for Barn - 3-Pakning - 31/34
Undertøy, badetøy & sokker

Paw Patrol Barnestrømper / Strømper for Barn - 3-Pakning - 31/34

119 kr
storefront CDON
Paw Patrol Barnestrømper / Strømper for Barn - 3-Pakning - 31/34
Undertøy, badetøy & sokker

Paw Patrol Barnestrømper / Strømper for Barn - 3-Pakning - 31/34

119 kr
storefront CDON
Paw Patrol Teamwork barnesengetøy dynetrekk 100×135 cm, 40×60 cm
Sengetøy & tekstil

Paw Patrol Teamwork barnesengetøy dynetrekk 100×135 cm, 40×60 cm

389 kr
storefront CDON
Paw Patrol Mens 3D Logo T-Shirt
Klær

Paw Patrol Mens 3D Logo T-Shirt

314 kr
storefront CDON
Paw Patrol Mens Grin Rocky T-Shirt
Klær

Paw Patrol Mens Grin Rocky T-Shirt

363 kr
storefront CDON
2-Pak - Paw Patrol Singlett for Barn – Gutt - 122/128
Klær

2-Pak - Paw Patrol Singlett for Barn – Gutt - 122/128

99 kr
storefront CDON
Paw Patrol Childrens/Kids Skye 3D Ears Hoodie
Klær

Paw Patrol Childrens/Kids Skye 3D Ears Hoodie

421 kr
storefront CDON
Paw Patrol Childrens/Kids Rubble 3D Ears 3D Ears Hoodie
Klær

Paw Patrol Childrens/Kids Rubble 3D Ears 3D Ears Hoodie

418 kr
storefront CDON
Paw Patrol Childrens/Kids Everest 3D Ears Hoodie
Klær

Paw Patrol Childrens/Kids Everest 3D Ears Hoodie

436 kr
storefront CDON
Paw Patrol sportsflaske, vannflaske 400 ml
Kjøkken & servise

Paw Patrol sportsflaske, vannflaske 400 ml

119 kr
storefront CDON
Paw Patrol ridder vannflaske, sportsflaske 500 ml
Kjøkken & servise

Paw Patrol ridder vannflaske, sportsflaske 500 ml

139 kr
storefront CDON
Paw Patrol Jungle Wallstickers
Dekor & interiør

Paw Patrol Jungle Wallstickers

352 kr
storefront CDON
Spin Master Gund - Paw Patrol Chase, koseleke (23 cm)
Dukker, bamser & figurer

Spin Master Gund - Paw Patrol Chase, koseleke (23 cm)

287 kr
storefront CDON
Artikkel Såpebobler 60 ml paw patrol display 36 vnt
Leker

Artikkel Såpebobler 60 ml paw patrol display 36 vnt

103 kr
storefront CDON
Paw Patrol Forever aluminiumflaske med krok 500 ml
Kjøkken & servise

Paw Patrol Forever aluminiumflaske med krok 500 ml

149 kr
storefront CDON
Sykkelkurv til gutt
Sykkel

Sykkelkurv til gutt

276 kr
storefront CDON
Paw Patrol Girls Skye Sweater Dress & Leggings Set
Klær

Paw Patrol Girls Skye Sweater Dress & Leggings Set

473 kr
storefront CDON
Paw Patrol Barnestrømper / Strømper for Barn - 3-Pakning - 31/34
Undertøy, badetøy & sokker

Paw Patrol Barnestrømper / Strømper for Barn - 3-Pakning - 31/34

119 kr
storefront CDON
Paw Patrol Girls Skye Sweater Dress & Leggings Set
Klær

Paw Patrol Girls Skye Sweater Dress & Leggings Set

473 kr
storefront CDON
Paw Patrol Girls Skye Sweater Dress & Leggings Set
Klær

Paw Patrol Girls Skye Sweater Dress & Leggings Set

473 kr
storefront CDON

Paw Patrol-utvalget per kategori

KategoriProdukterFra
Lekebiler & radiostyrt 51 103 kr
Dukker, bamser & figurer 51 83 kr
Hobby & kreative aktiviteter 33 35 kr
Klær 20 99 kr
Leker 13 103 kr
Sengetøy & tekstil 9 89 kr
Undertøy, badetøy & sokker 5 119 kr
Brettspill, kortspill & puslespill 4 172 kr

Slik er Paw Patrol-utvalget hos norske nettbutikker

Tyngdepunktet ligger i lek, særlig dukker, bamser og figurer med Chase, Skye, Rubble og Marshall, og lekebiler og radiostyrt med kjøretøy fra Basic, Rescue, Fire Rescue og Dino. Rundt figurene og kjøretøyene finnes også hobby og kreative aktiviteter, samt brettspill, puslespill og annet leketøy. Det finnes dessuten en tydelig hverdagsdel med klær, ryggsekker og sengetøy og tekstil. Utelek som sparkesykler, løpesykler og skateboard utvider bruken utenfor lekerommet, men utvalget er først og fremst bygget rundt figurer, redningsoppdrag og kjøretøy.

Verdt å vite før du velger Paw Patrol-produkt

  • Figur og kjøretøy må passe sammen: Kjøretøy fra ulike serier kan ha forskjellige størrelser og funksjoner. Sjekk hva som følger med, og om figuren barnet ønsker faktisk passer i modellen.
  • Serietema gir variantforvirring: Movie, Rescue, Fire Rescue og Dino kan ligne hverandre i navn og utforming. Les hele produktnavnet og se på bilder av innholdet før du sammenligner pris.
  • Tilbehøret har egne krav: Walkie-talkier, hodetelefoner og telefonleker kan ha egne krav til batterier, rekkevidde, tilkobling eller språk. Kontroller dette før kjøpet, særlig når produktet skal brukes av yngre barn.
  • Størrelse betyr mye utenfor leketøykategorien: Klær, sekker, sengetøy og sparkesyklene må vurderes etter størrelse, alder og bruk, ikke bare etter motivet. Sjekk mål, anbefalt alder og sikkerhetsinformasjon.
  • Et komplett sett er ikke alltid nødvendig: Mange produkter bygger på samme figurer og temaer, men pakken kan variere i antall deler og funksjoner. Sammenlign innholdet i pakkene før du lar laveste pris avgjøre.

Når er Paw Patrol-produkter billigst?

Paw Patrol-produkter følger ofte etterspørselen etter nye filmer, temaer og gaveperioder, mens utgående varianter kan få en annen prisrytme enn etablerte kjøretøy og figurer. Det er derfor ikke nok å se på dagens pris alene. Listen «Gode kjøp akkurat nå» øverst på siden samler produkter som ser gunstige ut sammenlignet med sin vanlige pris. Sorter på «Beste tilbud» for å se de største registrerte prisfallene først. På hver produktside viser prishistorikken om dagens pris faktisk ligger lavt, også når prisendringen ikke følger en fast sesong.

Ofte stilte spørsmål

Passer Paw Patrol-figurer i alle kjøretøyene?

Ikke nødvendigvis. Kjøretøy fra Basic, Rescue, Fire Rescue og Dino kan ha ulik størrelse og utforming, så sjekk mål, anbefalt alder og hvilke figurer som følger med før du kjøper et kjøretøy som skal brukes sammen med en bestemt figur.

Hvorfor koster nesten like Paw Patrol-produkter så forskjellig?

Små forskjeller i innhold kan gi store utslag, for eksempel antall figurer, kjøretøyets størrelse, lys og lyder, utskytningsfunksjoner eller om batterier følger med. Sammenlign hele produktnavnet, bilder og innholdet i pakken, og bruk prishistorikken for å se om prisnivået faktisk er gunstig.

Hva bør jeg sjekke ved kjøp av Paw Patrol-leker med elektronikk?

Walkie talkier, hodetelefoner og telefonleker kan kreve batterier og ha ulik rekkevidde, tilkobling eller språk. Kontroller aldersanbefaling, batteritype og tekniske krav, særlig hvis produktet skal brukes av yngre barn eller sammen med annet utstyr.

Hvilken garanti og reklamasjonsrett har jeg på Paw Patrol-produkter i Norge?

Etter forbrukerkjøpsloven har du normalt to års reklamasjonsrett, og fem år for produkter som er ment å vare vesentlig lengre. Garanti er en egen ordning med egne vilkår, mens reklamasjonsretten gjelder ved mangler etter loven. Ta vare på kvitteringen som dokumentasjon.